"Trellix" beynəlxalq şirkəti ilə keçirilmiş tədbir
2024-cü il 26-27 aprel tarixlərində Şabran Wellbeing Resort otelində, “B2B Group” MMC-nin rəsmi tərəfdaşı olduğu beynəlxalq "Trellix" şirkəti ilə birgə kibertəhlükəsizlik sahəsi üzrə əhəmiyyətli tədbir keçirilib. Tədbirin əsas məqsədi iştirakçılara kibertəhlükəsizlik həllərinin ən son yeniliklərini təqdim etmək və bu sahədəki yeni trendləri müzakirə etmək olub.
Tədbirin mövzuları arasında rəqəmsal davamlılığın gələcəyini formalaşdıran ən son yeniliklər və kibertəhlükəsizlik sahəsində yaranan müasir tendensiyalar yer alıb.
Tədbirdə çıxış edib:
- B2B Group MMC, Samir Poladov (CCO) və Vusal Piraliyev (CTO)
- Trellix EDR & XDR, Tuncay YILDIZ (Founder/Security Consultant)
- Trellix Email Security, Ernur Ayaz (Team Lead/Presales Technical Consultant)
- Trellix DLP & CASB, Ernur Ayaz (Team Lead/Presales Technical Consultant)
- Trellix SIEM & DB Security, Tuncay YILDIZ (Founder/Security Consultant)
Tədbir boyunca iştirakçılar üçün əyləncəli və maarifləndirici fəaliyyətlər təşkil olunmuşdur. Hədiyyəli sual-cavab yarışması və müxtəlif stolüstü oyunlar vasitəsilə iştirakçıların asudə vaxtını səmərəli keçirməsi təmin edilib.
Bu tədbir kibertəhlükəsizlik sahəsindəki ən son yenilikləri və həlləri öyrənmək və eyni zamanda iştirakçılar arasında təcrübə mübadiləsi aparmaq üçün fürsət yaradıb.